WORKTEAM Cilistovska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPOLOCNA ANTENA

2 posters

Goto down

SPOLOCNA ANTENA Empty SPOLOCNA ANTENA

Odoslať  michal vacula Po máj 02, 2011 10:35 am

affraid mali by sme zacat riesit spolocnu antenu, nepoznate niekto niekoho kto by vedel odborne poradit a prist sa na to pozriet, rudi mi pisal jeden kontakt z ich brany. What a Face

michal vacula

Počet príspevkov : 18
Join date : 29.04.2011
Age : 49
Bydlisko : cilistovska 3

Návrat hore Goto down

SPOLOCNA ANTENA Empty podpisy

Odoslať  michal vacula Št jún 30, 2011 7:28 pm

obehavam podpisy len to chvilku potrva lebo nie kazdeho som zatial zastihol doma a mam vela roboty a nerad by som aby ma sef ... takze to chvilku potrva

michal vacula

Počet príspevkov : 18
Join date : 29.04.2011
Age : 49
Bydlisko : cilistovska 3

Návrat hore Goto down

SPOLOCNA ANTENA Empty Re: SPOLOCNA ANTENA

Odoslať  bacilko Ut júl 12, 2011 6:19 pm

trochu mi nieje jasne ako sa chce riesit spolocna antena? Moze mi to niektro vysvetlit?

resp. podla mna sa straca vyznam riesit nejaku spolocnu antenu ked je v panelakoch zavedený signál od UPC a fibernet od Madnetu. Niekto sa dohodol ze to bude nieco ine ? Kedy a kde ?

vdaka
P.Ben
bacilko
bacilko

Počet príspevkov : 13
Join date : 20.05.2011
Bydlisko : Cilistovska 5

Návrat hore Goto down

SPOLOCNA ANTENA Empty antena

Odoslať  michal vacula Ut júl 12, 2011 9:46 pm

Vymena starej spolocnej anteny -zmena z analogoveho vysielania na digitalne a tym padom viac programov, myslim okolo 17 programov, robime prieskum ake moznosti prijimania signalu ludia v panelaku vyuzivaju a ci je vobec zaujem o spoloc.ant. /upc,madnet,spolocna antena...../,spolocnu antenu vyuziva vela ludi aj ja som bol z toho prekvapeny ja som ju tiez vyuzival kym bol signal, je to aj jedna z moznosti ako znizit pocet satelitov na panelaku, vela ludi je nespokojnych s digi a idu ho rusit - v digi by vedeli dat jeden spolocny satelit ale je podmienka ze treba aby bolo v panelaku minimalne 30% uzivatelov digi, upc +madnet .... su zavedene ale nie kazdy to pouziva nie kazdeho zaujima tv /alebo ma na to financne/ natolko aby mesacne platil + za programy ktore su na spolocnej antene markiza joj....., iba to zistujeme aby sme mali prehlad, dohodli sme sa na zaklade otazok obyvatelov /preco nie je signal/,chodime osobne za kazdym lebo keby sme zvolali schodzu tak by tam prislo 10 ludi,este nie je o nicom rozhodnute lebo ide o peniaze a nemozeme to urobit na zaklade 5 zaujemcov

michal vacula

Počet príspevkov : 18
Join date : 29.04.2011
Age : 49
Bydlisko : cilistovska 3

Návrat hore Goto down

SPOLOCNA ANTENA Empty Re: SPOLOCNA ANTENA

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.