WORKTEAM Cilistovska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZAVERY zo schôdze ?

2 posters

Goto down

ZAVERY zo schôdze ? Empty ZAVERY zo schôdze ?

Odoslať  bacilko Ne september 04, 2011 5:44 pm

Ahojte,

chcem sa spytat na com ste sa dohodli 03.09.2011 na schôdzi pred bytovkou ? Isiel som len okolo polospiačky po 27 hod v práci. Pani čo mala v ruke nejaky zoznam mi povedala ze o zateplovani sa hovorit nebude, takze som pokracoval az do vlastnej postele.

zvysenie poplatku do f. oprav som podpisal, spolocnu antenu tiez, takze ma skor zaujima len co s neplaticmi a zateplovanie, pripadne co s tymi kablovimi rozvodmi na spolocni antenu ?

Dik za odpoved.
bacilko
bacilko

Počet príspevkov : 13
Join date : 20.05.2011
Bydlisko : Cilistovska 5

Návrat hore Goto down

ZAVERY zo schôdze ? Empty ahojte vsetci :)

Odoslať  michal vacula Ne september 04, 2011 7:29 pm

takze neplaticov je 18 spolu 8500€ - 1 byt vo vasej brane pojde zatial vyzera do drazby ak to na poslednu chvilu nahodou nezaplatia prekrocil 2000 € nedoplatok na ostatnych neexzistuje nijaka moznost ich donutit platit, kedysi sa to dalo vyvesit na nastenku kto je neplatic a ludia sa uvedomili dnes su chraneny zakonom a nas by za to mohli postihovat Sad,
na antenu mam zatial 1 ponuku od p.Samka zo samorina aj s rozvodmi, cakam este na dalsie budem informovat/boli dovolenky atd./, ine ponuky neboli zaujimave
pani nepovedala pravdu lebo sme hovorili aj o zatepleni ale na zaklade toho ze mame tak vela neplaticov tak sa zatial nebude ani zvysovat poplatok do fondu a pri takom pocte by sme ani nijake peniaze od nikoho nedostali /banky ,stat.../


bacilko napísal:Ahojte,

chcem sa spytat na com ste sa dohodli 03.09.2011 na schôdzi pred bytovkou ? Isiel som len okolo polospiačky po 27 hod v práci. Pani čo mala v ruke nejaky zoznam mi povedala ze o zateplovani sa hovorit nebude, takze som pokracoval az do vlastnej postele.

zvysenie poplatku do f. oprav som podpisal, spolocnu antenu tiez, takze ma skor zaujima len co s neplaticmi a zateplovanie, pripadne co s tymi kablovimi rozvodmi na spolocni antenu ?

Dik za odpoved.

michal vacula

Počet príspevkov : 18
Join date : 29.04.2011
Age : 49
Bydlisko : cilistovska 3

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.