WORKTEAM Cilistovska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Majitel bieleho Fiata regata combi

2 posters

Goto down

Majitel bieleho Fiata regata combi Empty Majitel bieleho Fiata regata combi

Odoslať  Peyo Ut október 04, 2011 5:15 pm

Nemohol by mu niekto vysvetlit ako sa parkuje? Preco musi stale parkovat v strede parkoviska, ked je plno volneho miesta?

Peyo

Počet príspevkov : 2
Join date : 13.09.2011
Bydlisko : Čilistovska 3

Návrat hore Goto down

Majitel bieleho Fiata regata combi Empty Re: Majitel bieleho Fiata regata combi

Odoslať  Mochorovská Erika St október 05, 2011 6:03 pm

Peyo napísal:Nemohol by mu niekto vysvetlit ako sa parkuje? Preco musi stale parkovat v strede parkoviska, ked je plno volneho miesta?
Ja som mu uz viac krat hovorila aby neparkoval v strede, jednak je zly vyjazd ostatnych aut zaparkovanych po obidvoch stranach a jednak ak by bol poziar v nasej bytovke prip. je potrebny prijazd sanitky, tak to moze celkom pekne skomplikovat situaciu. auto patri bytu Cil. 3/byt 3, vedeny na meno p. Borsova, ale parkuje tam jej syn. Nebudem tu vypisovat aka je s nim komunikacia, skor som napisala majitela preto, lebo ak by bol problem s vyjazdom hoc aj rano o 6:00, tak im treba zvonit na zvoncek. uz sme s domovnikom rozmyslali poziadat mesto, aby do stredu nastriekali znacky vyjadrujuce zakaz statia, aj ked neviem, ci by si niektori nasi motorizovani spolususedia z toho niecvo robili. da sa v strede parkovat, iba ak clovek vie, ze rano odchadza co najskor prec, to by som este pochopila. Chceme do buducna riesit s nasim domovnikom aj parkovisko co sa tyka nasej bytovky + vojensky objekt, no najskor chceme spravit zmenu spravcu a vsetko ine nove riesit uz s novym spravcom.

Mochorovská Erika

Počet príspevkov : 3
Join date : 28.09.2011

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.