WORKTEAM Cilistovska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TESTUJME STRANKU

3 posters

Goto down

TESTUJME STRANKU Empty TESTUJME STRANKU

Odoslať  michal vacula Po máj 02, 2011 12:14 pm

aby sme to mohli dat na nastenku,nech si ludia klikaju , mozeme sem dat aj temy koho co napadne

michal vacula

Počet príspevkov : 18
Join date : 29.04.2011
Age : 49
Bydlisko : cilistovska 3

Návrat hore Goto down

TESTUJME STRANKU Empty Re: TESTUJME STRANKU

Odoslať  hasanko Ut máj 31, 2011 5:55 pm

michal vacula napísal:aby sme to mohli dat na nastenku,nech si ludia klikaju , mozeme sem dat aj temy koho co napadne

napr. tu môžete pripisovať otázky na DIGI-TV ohľadom spoločnej antény / paraboly. mňa niečo napadlo (aj technického rázu), kontaktu som písal, zatiaľ bez odpovede, ale tu vyčítam ďalšie postrehy a prípadne môžete prejavovať svoj záujem či nezáujem o takúto realizáciu..

bližšie info zo zaslaného mailu (25.5.2011 13:27):

Vážený pán Ing. Svoboda,

dovoľte mi poďakovať Vám za priazeň ktorú prejavujte nasej spoločnosti už niekoľko rokov a zároveň mi dovoľte informovať Vás o možnostiach riešenia Vašej súčasnej situácie. Spoločnosť DIGI Slovakia okrem individuálnej inštalácie realizuje aj tz. hromadné rozvody. Hromadnú inštaláciu realizuje spoločnosť DIGI Slovakia na vlastne náklady bez finančných nákladov vlastníkov bytov. Zriadenie hromadného satelitného káblového distribučného systému poskytuje niekoľko výhod:

- príjem v digitálnej kvalite kdekoľvek na území Slovenskej republiky.
- vybudovanie rozvodov na vlastne náklady - zadarmo
- inštalácia zariadenia zadarmo
- aktivácia základného / singel zariadenia zadarmo
- zariadenie poskytnuté do užívania zadarmo
- 61 TV programov základného balíka iba za 9,6 eur mesačne

Ak sa rozhodnete (nadpolovičná väčšina vlastníkov bytov) pre možnosť hromadného rozvodu je potrebne, aby váš domovník oboznámil správcu z daným zámerom. Následne je nutné podpísať medzi spoločnosťou DIGI Slovakia a správcovskou spoločnosťou rámcovú zmluvu na základe ktorej je možne realizovať hromadný rozvod. Tieto kroky musí inicializovať domovník bytového domu pri záujme väčšiny vlastníkov bytov.

Ak sa teda rozhodne nadpolovičná väčšina vlastníkov kontaktujte ma a pristúpime k ďalšiemu jednaniu.

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať telefonicky alebo mailom.

S pozdravom

Bc. Marek Černák
Sales Representative
DIGI Slovakia s.r.o.
Einsteinova 21/3692
851 01 Bratislava

mobil: +421 915 991 413
e-mail: marek.cernak@digi-tv.sk
web: www.digi-tv.sk


........moja poznámka: výhodu vidím hlavne v tom, že zmizne ten "cintorín" parabol na streche, čo je značná výhoda i do zateplovania. taktiež nemusí každý z nás riešiť individuálne problém so slabým signálom (napr. po veternej búrke) - hlavne venovať tomu čas na úkor práce.

majte sa, Jaro (a Anička)

hasanko

Počet príspevkov : 8
Join date : 29.04.2011
Age : 44
Bydlisko : Čilistovská 5/6, 931 01 Šamorín

Návrat hore Goto down

TESTUJME STRANKU Empty Re: TESTUJME STRANKU

Odoslať  bacilko Ut máj 31, 2011 7:33 pm

hm, no ja mam od madnetu fiber tv este tak 1,5 roka viazanost, tak je trochu mimo mna. Preco prave digi-tv? Minuly tyzden som cital ake maju dlhy voci poskytovatelom visielania v inych krajinach, dokonca tam bola zmienka o zruseni, ale mozno si uz nasporili, lebo vraj pridali nejake progamy v hd do balika.
bacilko
bacilko

Počet príspevkov : 13
Join date : 20.05.2011
Bydlisko : Cilistovska 5

Návrat hore Goto down

TESTUJME STRANKU Empty Re: TESTUJME STRANKU

Odoslať  hasanko Ut máj 31, 2011 7:42 pm

bacilko napísal:hm, no ja mam od madnetu fiber tv este tak 1,5 roka viazanost, tak je trochu mimo mna. Preco prave digi-tv? Minuly tyzden som cital ake maju dlhy voci poskytovatelom visielania v inych krajinach, dokonca tam bola zmienka o zruseni, ale mozno si uz nasporili, lebo vraj pridali nejake progamy v hd do balika.

??? kokso, kto je BACILKO?! bo madnet sme zvažovali i my, no nemáme s kým porovnať, či dopytovať praktické info (stabilita, servis, mesačné platby a pod.)

dík, Jaro Svoboda

hasanko

Počet príspevkov : 8
Join date : 29.04.2011
Age : 44
Bydlisko : Čilistovská 5/6, 931 01 Šamorín

Návrat hore Goto down

TESTUJME STRANKU Empty :-)))))

Odoslať  bacilko Ut máj 31, 2011 8:36 pm

Bacilko je testovaci uzivatel :-)) ok, vyplním si profil teda.

tu su tie linky o digi tv

10. 5. 2011
http://www.zive.sk/digi-tv-udajne-dlzi-vlastnikom-platenych-tv-miliony-eur-sluzba-vraj-mozno-skonci/sc-4-a-293786/default.aspx

26. 5. 2011

http://www.zive.sk/digi-tv-national-geographic-wild-v-cestine-navrat-fh-a-zdielanie-programov/sc-4-a-294052/default.aspx

Madnet zatial funguje celkom v poriadku, za pol roka co to mam doma, mali len 1 vypadok, typu v serverovni vypadla elektrina, cize sa nedalo cca 2dni nahravať z urcitych programov. Inak som spokojny aj s kvalitou aj sluzbami, ved vzdy ked nieco nejde tak sa da zavolat na hotline.

Mozno sa niekomu bude zdat draha instalacia v pripade ak to chce na viac ako 1 TV, pritom zariadenia sa po ukonceni viazanosti vracaju, ale tak aspon ked sa pokazia vo viazanosti tak ich vymenia. Madnet má vo vchode na jednnom poschodí skrinku kde končí ich optický rozvod, do bytu to tahaju LAN káblom CAT5e, pokial to chcete na 2TV tak vam tam daju switch a rozvedu na 2 settopboxy.


Ked vsak ale chcete vyriesit vsetko jednym "vrzom" teda TV aj internet co tak UPC? Ja som si dal zaviest UPC Fiber Power 25/2 (9,90€/mes). Podla UPC má na Čilistovskej 5 internet od UPC len 1 byt okrem mna. Modem sa poziciava od UPC (1€), po skonceni viazanosti sa vracia. Internet aj TV sa taha koaxialnym káblom.

asi takto...
P.Ben
bacilko
bacilko

Počet príspevkov : 13
Join date : 20.05.2011
Bydlisko : Cilistovska 5

Návrat hore Goto down

TESTUJME STRANKU Empty UPC

Odoslať  michal vacula Ut máj 31, 2011 9:38 pm

My mame tiez upc 25/2 mali sme aj tv cez upc ale sme zrusili a teraz mame iba spolocnu antenu

bacilko napísal:Bacilko je testovaci uzivatel :-)) ok, vyplním si profil teda.

tu su tie linky o digi tv

10. 5. 2011
http://www.zive.sk/digi-tv-udajne-dlzi-vlastnikom-platenych-tv-miliony-eur-sluzba-vraj-mozno-skonci/sc-4-a-293786/default.aspx

26. 5. 2011

http://www.zive.sk/digi-tv-national-geographic-wild-v-cestine-navrat-fh-a-zdielanie-programov/sc-4-a-294052/default.aspx

Madnet zatial funguje celkom v poriadku, za pol roka co to mam doma, mali len 1 vypadok, typu v serverovni vypadla elektrina, cize sa nedalo cca 2dni nahravať z urcitych programov. Inak som spokojny aj s kvalitou aj sluzbami, ved vzdy ked nieco nejde tak sa da zavolat na hotline.

Mozno sa niekomu bude zdat draha instalacia v pripade ak to chce na viac ako 1 TV, pritom zariadenia sa po ukonceni viazanosti vracaju, ale tak aspon ked sa pokazia vo viazanosti tak ich vymenia. Madnet má vo vchode na jednnom poschodí skrinku kde končí ich optický rozvod, do bytu to tahaju LAN káblom CAT5e, pokial to chcete na 2TV tak vam tam daju switch a rozvedu na 2 settopboxy.


Ked vsak ale chcete vyriesit vsetko jednym "vrzom" teda TV aj internet co tak UPC? Ja som si dal zaviest UPC Fiber Power 25/2 (9,90€/mes). Podla UPC má na Čilistovskej 5 internet od UPC len 1 byt okrem mna. Modem sa poziciava od UPC (1€), po skonceni viazanosti sa vracia. Internet aj TV sa taha koaxialnym káblom.

asi takto...
P.Ben

michal vacula

Počet príspevkov : 18
Join date : 29.04.2011
Age : 49
Bydlisko : cilistovska 3

Návrat hore Goto down

TESTUJME STRANKU Empty Re: TESTUJME STRANKU

Odoslať  hasanko St jún 01, 2011 3:45 pm

bacilko napísal:Bacilko je testovaci uzivatel :-)) ok, vyplním si profil teda.

tu su tie linky o digi tv

10. 5. 2011
http://www.zive.sk/digi-tv-udajne-dlzi-vlastnikom-platenych-tv-miliony-eur-sluzba-vraj-mozno-skonci/sc-4-a-293786/default.aspx

26. 5. 2011

http://www.zive.sk/digi-tv-national-geographic-wild-v-cestine-navrat-fh-a-zdielanie-programov/sc-4-a-294052/default.aspx

Madnet zatial funguje celkom v poriadku, za pol roka co to mam doma, mali len 1 vypadok, typu v serverovni vypadla elektrina, cize sa nedalo cca 2dni nahravať z urcitych programov. Inak som spokojny aj s kvalitou aj sluzbami, ved vzdy ked nieco nejde tak sa da zavolat na hotline.

Mozno sa niekomu bude zdat draha instalacia v pripade ak to chce na viac ako 1 TV, pritom zariadenia sa po ukonceni viazanosti vracaju, ale tak aspon ked sa pokazia vo viazanosti tak ich vymenia. Madnet má vo vchode na jednnom poschodí skrinku kde končí ich optický rozvod, do bytu to tahaju LAN káblom CAT5e, pokial to chcete na 2TV tak vam tam daju switch a rozvedu na 2 settopboxy.


Ked vsak ale chcete vyriesit vsetko jednym "vrzom" teda TV aj internet co tak UPC? Ja som si dal zaviest UPC Fiber Power 25/2 (9,90€/mes). Podla UPC má na Čilistovskej 5 internet od UPC len 1 byt okrem mna. Modem sa poziciava od UPC (1€), po skonceni viazanosti sa vracia. Internet aj TV sa taha koaxialnym káblom.

asi takto...
P.Ben

ahaa, tak to ste Vy, Peter. Super, kedy by som mohol otravovať a zastaviť sa na krátke predvedenie?! práve internet i TV chceme riešiť komplexne a myslím, že by mala byť zaujímavejšia ponuka od jedného providera...
s pozdravom Jaro Svoboda

hasanko

Počet príspevkov : 8
Join date : 29.04.2011
Age : 44
Bydlisko : Čilistovská 5/6, 931 01 Šamorín

Návrat hore Goto down

TESTUJME STRANKU Empty Re: TESTUJME STRANKU

Odoslať  bacilko St jún 29, 2011 9:02 am

veď stačí zaklopať niekedy ... :-)
bacilko
bacilko

Počet príspevkov : 13
Join date : 20.05.2011
Bydlisko : Cilistovska 5

Návrat hore Goto down

TESTUJME STRANKU Empty Re: TESTUJME STRANKU

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.